Цікаве

Молодик 23 квітня: головні прикмети дня та чого не можна робити

Сьогодні, 23 квітня, черговий весняний молодик у 2020 році. У чому його особливості, чим він цікавий, чому він може бути небезпечним, як правильно поводитися під час молодика і що в жодному разі не можна робити, щоб не нарватися на неприємності, розповідає 1News.

У четвер, 23 квітня, рано-вранці, о 5 годині 27 хвилин за київським часом, народився молодик, це відбуваєтьчя в період 1-го і 2-го місячного дня під знаком Тельця.

Молодик – це специфічна фаза Місяця, коли супутника Землі не видно на небі. Для астрологів молодик – це особливий період, адже настає момент нового відліку, коли можна планувати своє життя на прийдешній місяць. Взагалі молодик – це сприятливий період для всепрощення, планування і накопичення сил для нових звершень і важливих справ.

Весняний молодик, що настає в знаку Тельця, здатен серйозно вплинути на життя, поведінку і самопочуття людей. Телець діє на людей заспокійливо, дає рівновагу. З’являється відчуття твердого ґрунту під ногами, впевненості у своїх силах і ясності розуму. У період дії цього знаку люди стають мирними, повільними, дещо впертими і флегматичними.

У дні Тельця сприятливо відпрацьовувати звичайну рутину, домашні справи і вирішувати суто житейські проблеми. А ось відповідальні рішення у сфері бізнесу та кар’єрного росту краще відкласти на більш слушний час. Через упертість і сповільненість реакції можна допустити явні промахи і помилки, які згодом буде складно виправити.

Обряди і традиції, як поводитися під час молодика

  • На молодик сприятливо розпочати очищення організму, наприклад влаштувати розвантажувальний день або одноденне голодування з великим об’ємом гарячих напоїв.
  • У період молодика добре позбавлятися шкідливих звичок – цей процес пройде легше, ніж у звичайні дні.
  • Сприятливо на молодик займатися самоосвітою, можна піти на курси, відвідати майстер-класи.
  • Бажання, загадані на молодик, найчастіше здійснюються, головне – вірити в позитивний результат і власні сили.
  • На молодик добре змити із себе весь негатив: прийміть контрастний душ або побудьте якийсь час у проточній воді.
  • Відстежуйте свій емоційний стан, уникайте негативних і грубих людей, а також стресових подій.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button