Цікаве

Молодик 22 травня: що не можна робити у цей день

Завтра, 22 травня, відбудеться останній весняний молодик в 2020 році. У чому його особливості, чим він цікавий, чому він може бути небезпечним, як правильно поводитися під час молодика, і що ні в якому разі не можна робити, щоб уникнути неприємностей, розповідає 1News.

У п’ятницю, 22 травня, о 20 годині 40 хвилин за київським часом, відбудеться молодик, яке пройде в період 30-го і 1-го місячного дня під знаком Близнюків

Молодик – це специфічна фаза Місяця, коли супутника Землі не видно на небі. Для астрологів молодик – це особливий період, адже настає момент нового відліку, коли можна планувати своє життя на прийдешній місяць. Взагалі молодик – це сприятливий період для всепрощення, планування і накопичення сил для нових звершень і важливих справ.

Завтрашній весняний молодик, що настає в знаку Близнят, може серйозно вплинути на життя, поведінку і самопочуття людей. Близнята здатні зробити людей активнішими, діяльнішими, жвавішими та веселішими. Цей легкий, повітряний, балакучий знак зодіаку сприяє спілкуванню, знайомствам і допомагає без особливих зусиль знайти спільну мову з оточуючими.

У дні Близнят сприятливо спілкуватися зі знайомими і незнайомими людьми, а також здійснювати короткі поїздки і переміщення, не заради якихось кінцевих цілей, а просто, щоб задовольнити потребу в насиченні враженнями. З занять найкраще підійдуть ті, які не вимагають особливої концентрації уваги і великих тимчасових витрат.

Зросла інтелектуальна активність в цей період благотворно впливає на справи, які вимагають миттєвого прийняття рішень, або ж пов’язаних з пошуком інформації.

У дні під впливом Близнят люди найлегше здійснюють непотрібні покупки, витрачають час на непотрібне спілкування і відвідування непотрібних заходів.

А ось відповідальні рішення в сфері бізнесу та кар’єрного росту краще відкласти на більш відповідний час. Піддавшись швидкоплинному пориву, є ризик, накоїти помилок, про які згодом ви можете пошкодувати. Також не варто хапатися за кілька справ одночасно – ви не зможете їх довести до кінця, і вони відправляться в довгий ящик до настання відповідного настрою.

Обряди і традиції, як поводитися під час молодика

  • У молодик сприятливо займатися очищенням організму, наприклад, влаштувати розвантажувальний день або одноденне голодування з великою кількістю гарячих напоїв.
  • У період молодика добре позбавлятися від шкідливих звичок – цей процес пройде легше, ніж в звичайні дні.
  • Сприятливо в молодик займатися творчістю і самоосвітою, можна піти на курси, відвідати майстер-класи та створити шедевр мистецтва.
  • Бажання, загадані на молодик, найчастіше виконуються, головне – вірити в позитивний результат і власні сили.
  • У молодика добре змити з себе весь негатив: прийміть контрастний душ або побудьте якийсь час в проточній воді.
  • Відстежуйте свій емоційний стан, стороніться негативних і грубих людей, а також стресових подій.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button