Цікаве

Молодша донька Трампа представила свого нового кавалера

Чи радий Дональд Трамп такому потенційному зятеві - це питання

Старша донька американського президента Дональда Трампа, Іванка вже давно заміжня та має трьох дітей. Схоже, про серйозні стосунки вже замислилася й молодша, 25-річна Тіффані. Вона представила родині свого нового кавалера, бізнесмена на ім’я Майкл Булос, – повідомляє 1NEWS.

Молодик належить до заможної родини. Він ліванець, але виріс у Нігерії. Цікаво, що Нігерію Трамп, якого часто звинувачують у расизмі, вважає “дупою”.

Майклова родина керує бізнес-конгломератом SCOA Nigeria, а також Boulos Enterprises. Сам кавалер Тіффані зазначив у своєму Instagram, що його фах – управління ризиками та фінансами проектів.

А от брат Майкла вирішив звязати свою долю з шоубізнесом. Він репер і виступає під псевдонімом Farastafari.

Чи радий Дональд Трамп такому потенційному зятеві – це питання. Адже торік, говорячи на гостру тему мігрантів, американський президент назвав деякі країни Африки, а також Сальвадор та Гаїті “дупою”, з якої до Америки сунуть мігранти. Щоправда, потім Трамп заявив, що такого грубого слова він не вживав.

За словами джерел, Тіффані та Майкл познайомилися цього літа під час відпочинку в Греції. Із попереднім своїм хлопцем вона розійшлася навесні.

Джерело: Таблоїд

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close