Цікаве

Модні продукті харчування: чи потрібно переплачувати і в чому користь

Можно насіння і годжі або гречка і журавлина? Українці всерйоз захопилися суперфудом Це їжа, надзвичайно багата вітамінами і мікроелементами. Але дієтологи вважають, що у нас є така ж корисна їжа, але за доступними цінами, розповідає 1News.

Погодьтеся, дуже часто, коли ми купуємо “модні” продукти, нами керує зовсім не пристрасть до здорового харчування. Певна їжа не так корисна для здоров’я, скільки допомагає підкреслити високий статус. Але в простих, звичайних, вирощених в Україні продуктах, може бути не менше користі, а то і більше. До того ж наш організм від природи засвоює їх краще, ніж закордонні. В українських овочах і фруктах – справжня вітамінна бомба, кажуть імунологи. Саме в моркві і гарбузі великий вміст вітаміну А, а в солодкому перці вітаміну С не менше, ніж в цитрусових.

Фахівці також стверджують, що користь консервованих оливок сильно перебільшена . Їх цілком можна замінити гарбузовим насінням. Замість модною крупи кіноа можна зварити звичайну гречку або пшоно. Замінником популярних ягід годжі будуть українські обліпиха, шипшина і смородина, а насіння чіа замінюємо лляним.

Кіноа і гречка однакові за складом

Кіноа і гречка однакові за складом

Замість дорогої червоної риби можна купити скумбрію або оселедець. А замість сухофруктів краще з’їсти свіжі яблука, які доступні в будь-який сезон. Капуста замінить листя шпинату, а замість смузі краще з’їсти свіжих фруктів.

Джерело: Сьогодні

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close