Цікаве

Міжнародний день сексу 2020: історія та традиції свята

У понеділок, 30 листопада, відзначається Міжнародний день сексу. Це неофіційне свято покликане привернути увагу до теми сексуальності і безпечного сексу.

2007 року його було внесено до міжнародного календаря свят з подачі ЮНЕСКО і з тих пір цей день відзначається щороку в усьому світі. 1News пропонує докладніше дізнатися про традиції та історію Дня сексу.

Історія Дня сексу

Вважається, що ідея святкування Міжнародного дня сексу з’явилася на форумах. При цьому було запропоновано відзначати свято в Амстердамі. Так, у столиці Нідерландів 30 листопада традиційно організовують паради і демонстрації із закликом до безпечного сексу. Активісти роздають людям листівки і презервативи, а закохані в День сексу вітають один одного.

Примітно, що схоже свято існував ще в Стародавніх Греції та Римі, де проводилися урочистості на честь родючості і примноження всієї природи.

День сексу відзначається 30 листопада

 

Традиції в День сексу

Свято в різних країнах присвячують питань сексуальності і безпечного сексу. Крім того, представниці найдавнішої професії 30 листопада роблять знижки на свої послуги, а сексуальні меншини проводять паради і ходи, щоб показати, що їхнє кохання таке ж прекрасне, як і традиційне.

Згідно з даними багатьох досліджень, люди, які регулярно займаються сексом, менше хворіють і живуть значно довше, ніж ті, хто не робить цього. Справа в тому, що секс зміцнює здоров’я серцево-судинної системи, імунітет, захищає від депресії, допомагає схуднути і покращує стан шкіри.

Джерело: Обозреватель

Останні новини

Back to top button