Цікаве

Міжнародний день обіймів: 5 причин обійматися кожного дня

Сьогодні, 21 січня, відзначається Міжнародний день обіймів. Свято було засноване в США 1986 року під назвою Національний день обіймів, а потім стрімко поширилося по всьому світу. Цього дня існує незвичайна традиція заключати в дружні обійми не тільки своїх друзів, але і незнайомих людей.

Вважається, що ініціаторами свята є студенти, які саме цього дня заключали в свої обійми один одного без будь-якого інтимного підґрунтя, розповідає 1News.

Згідно з різними дослідженнями, обійми, як і сміх, ефективні при лікуванні різних недуг, а також допомагають позбутися депресії та стресу.

За словами вчених, правильні глибокі обійми, коли серця двох людей немов торкаються один одного, приносять велику користь.

Вашій увазі п’ять причин обійняти когось прямо зараз:

1. Здатність любити

Діти найбільше потребують обіймів і подібних тілесних контактів. Вчені з’ясували, що обнімашки в ранньому дитинстві роблять людей здатними любити. Тоді як діти, які виросли до 7 років без обіймів, можуть зовсім не мати такої здатності.

2. Підвищення імунітету

Окситоцин, який виробляється під час обіймів, зміцнює організм і робить людину здоровішою. Згідно з дослідженнями, люди, які регулярно обіймаються, на 32% менше схильні до сезонних застуд.

Обійми корисні для здоровя

Обійми корисні для здоровя

3. Здорове серце

Обійми зменшують ймовірність інсульту і раптової зупинки серця. Все це відбувається через те, що під час обнімашок знижується артеріальний тиск і серцю не доводиться перенапружуватися, тоді частота серцевих скорочень знижується, а гормони стресу – кортизол і адреналін – синтезуються в менших кількостях.

4. Спокій

Коли люди обіймаються, то всі затиснуті м’язи в тілі починають розслаблятися, напруга зникає, а в м’яких тканинах збільшується кровообіг. А ця розслабленість, в свою чергу, впливає і на емоції людини.

5. Хороші відносини

За допомогою обіймів можна легко висловити свої почуття і обмінятися енергією, емоціями. Це, в свою чергу, розвиває емпатію, яка не дає людям злитися, критикувати і ображатися.

Джерело: Сьогодні

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close