Цікаве

Місячний календар на жовтень 2020 року: сприятливі та небезпечні дні

Жовтень 2020 року буде особливим. Річ у тім, що в цьому місяці, згідно з місячним календарем, буде не одна, а аж дві повні – це досить рідкісне явище. Тож середина осені здивує землян Блакитним Місяцем.

Люди здавна помітили, що Місяць має серйозний вплив на настрій, емоції і поведінку. Причому якщо на когось вплив різних місячних фаз може бути доволі сильним і відчутним, то інші можуть цього навіть не помічати. Але в будь-якому разі його не можна недооцінювати. У які дні жовтня можна проявляти активність і рішучість, а коли краще не робити ніяких серйозних вчинків, розповідає 1News.

Перша й остання чверті Місяця, молодик і повня, а також дні затемнень вважаються часом посиленої взаємодії Сонця і Місяця між собою. Астрологи рекомендують час, коли Місяць перебуває в різних фазах, використовувати з абсолютно різною метою.

Повня і молодик у жовтні-2020

Перша повня відбудеться 2 жовтня о 0:06 за київським часом під знаком Овна.

А друга повня жовтня буде в самому кінці місяця – 31 жовтня о 16 годині 51 хвилині під знаком Тельця. Явище, коли в одному місяці відбувається аж дві повні, отримало назву “Блакитний Місяць”.

У період повні й кілька днів після неї люди прагнуть внутрішньої свободи та незалежності. Емоції виявляються більш відкрито. У такі дні люди не хочуть жити під диктовку і не терплять найменшого тиску на себе.

Молодик у жовтні 2020 року відбудеться 16-го числа о 22 годині 32 хвилини за київським часом під знаком Терезів, який робить людей більш спокійними і гармонійними. У цей період людям легше йти на компроміси і знаходити спільну мову з оточенням.

У перші кілька днів молодика сприятливо задумувати бажання і будувати плани на майбутнє, а ще мріяти. Також період молодика добре підходить для аналізу минулого, висновків, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань.

Сприятливі й несприятливі місячні дні в жовтні-2020

У період молодика люди за допомогою своїх думок і вчинків здатні вплинути на свою долю. Це час, коли починається новий етап у житті. І те, як ми його проведемо, відіб’ється на нашому майбутньому. Наприклад, під час молодика дуже корисно відмовитися від шкідливих звичок і всього непотрібного, що заважає нашому зростанню і розвитку. У цей час люди менше сваряться, краще розуміють оточення і легше переносять хвороби. Крім молодика, також сприятливими днями для планування вважаються 2, 3, 4, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 27, 28, 31 жовтня.

Слушними днями в жовтні-2020 для активних і рішучих дій, що приносять результат, є 6, 7, 18, 20, 25, 29-те числа місяця. У цей період з’являється енергія, сили, все задумане вдається здійснити. Можна відкривати фірми, підписувати договори, робити вклади. Але планувати нові справи не варто.

Однак у жовтні ще є дні, в які, згідно з місячним календарем, слід проявити вдумливість і обережність: 1, 5, 9, 13, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 30 жовтня. У такі дні бажано не піддаватися спокусам і провокаціям, уникати скандалів і сварок, агресії і насильства.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button