Цікаве

Місячний календар на липень 2020 року: сприятливі і небезпечні дні

Люди здавна помітили, що Місяць має серйозний вплив на настрій, емоції і поведінку. Причому, якщо на когось вплив різних місячних фаз може бути досить сильним, то інші можуть цього навіть не відчувати. Але в будь-якому випадку його не можна недооцінювати. В які дні липня слід проявляти активність і рішучість, а коли краще не робити жодних серйозних вчинків, розповідає 1News.

Різні фази Місяця: перша і остання чверті, молодик і повний місяць, а також дні затемнень вважаються часом посиленого взаємодії Сонця і Місяця між собою. Астрологи радять час, коли Місяць перебуває в різних фазах, використовувати для абсолютно різних цілей. Згідно з місячним календарем, липень 2020 починається і закінчується фазою зростаючого місяця.

Повний місяць у липні 2020

Повний місяць у липні 2020 буде 5-го числа о 7 годині 45 хвилин під знаком Козерога. Під час цієї повні відбудеться місячне затемнення.

У цей час люди стають відповідальнішими і прагматичнішими у своїх вчинках. Примхи і швидкоплинні бажання поступаються місцем раціональності. З’являється байдужість, а ось співчуття і жалість до ближнього помітно знижується. В цей час оптимально займатися роботою, що вимагає точності, чіткості та суворого дотримання інструкцій. Корисно навести лад на робочому місці, розкласти все по поличках і по своїх місцях.

Липневий повний місяць припадає на 15-у місячну добу, енергетика яких вважається досить суперечливою: затишною і одночасно емоційною. Не забувайте, що кожен місяць приносить з собою кардинальні зміни в житті, пробуджує минулі протистояння і конфлікти між людьми.

Молодик у липні 2020

Молодик у липні 2020 року буде 20-го числа о 20 годині 34 хвилини за київським часом під знаком Рака, який сприяє підвищенню чуттєвості та вразливості. Люди занурюються в себе, їх переживання виходять на перший план, а настрій стає мінливим.

У перші кілька днів молодика дуже добре загадувати бажання і будувати плани на майбутнє, а ще мріяти. Також період молодика добре підходить для аналізу минулого, висновків, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань.

Сприятливі і несприятливі місячні дні у липні 2020

На молодика люди за допомогою своїх думок і вчинків здатні вплинути на свою долю. Це час, коли починається новий етап в житті. І то, як ми його проведемо, відіб’ється на нашому майбутньому. Так, під час молодика дуже корисно відмовитися від шкідливих звичок і всього непотрібного і того, що себе вичерпало, що заважає нашому зростанню і розвитку. В цей час люди менше сваряться, краще розуміють оточуючих і легше переносять хвороби. Крім молодика, також сприятливими днями для планування вважаються 2, 3, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 31 липня.

Хорошими днями для активних і рішучих дій, що приносять результат, у липні 2020 є 4, 11, 12, 22, 24, 29 числа місяця. У цей період з’являється енергія, сили, все задумане вдається виконати. У цей проміжок часу можна відкривати фірми, підписувати договори, робити вклади. Але ось планувати нові справи не варто.

Однак в липні ще є дні, в які, за місячним календарем, слід проявити вдумливість і обережність: 5, 9, 10, 14, 17, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30 липня. У такі дні бажано не піддаватися спокусам і провокаціям, уникати скандалів і сварок, агресії і насильства.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close