Цікаве

Місячний календар на грудень 2020 року: сприятливі дні

Як впливає Місяць на наш настрій, емоції і поведінку? Різні фази Місяця здійснюють відчутний вплив на багатьох людей. Причому, на одних це позначається дуже сильно, інші ж можуть навіть не помітити зміну місячних фаз. Але в будь-якому випадку його не можна недооцінювати. У які дні грудня слід проявляти активність, коли не можна робити жодних серйозних дій, а коли загадувати бажання напередодні Нового року-2021, розповідає 1News.

Місячний календар

Молодик, повня, перша і остання чверті Місяця, а також дні сонячних і місячних затемнень вважаються часом посиленої взаємодії Сонця і Місяця між собою. Астрологи рекомендують той час, коли Місяць перебуває в різних фазах, використовувати для абсолютно різних цілей. Згідно з місячним календарем, грудень-2020 починається і завершиться фазою спадного місяця.

Молодик, повня і сонячне затемнення в грудні-2020

Молодик у грудні 2020 року відбудеться 14-го числа о 18 годині 17 хвилин за київським часом. Примітно, що він співпаде із сонячним затемненням. Це астрономічне явище пройде під знаком Стрільця, який мотивує людей на стабільність, спокій і порядок. У такі дні люди стають більш законослухняними і соціально активними.

Також це хороший період для викладацької діяльності, навчання, передачі досвіду іншим, активної громадської діяльності.

Не забувайте, що в перші кілька днів молодика сприятливо загадувати бажання і будувати плани на майбутнє, а ще мріяти. Також період молодика добре підходить для аналізу минулого, висновків, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань.

Фаза повні почнеться наприкінці місяця – 30 грудня, о 5 годині 29 хвилин. Вона пройде під знаком Рака, який додасть чуттєвості і романтизму в світовідчуття людей. Тож у цю останню повню 2020 року у багатьох посиляться переживання з будь-якого приводу, зросте сентиментальність і навіть сльозливість.

У період повні і кілька днів поспіль люди прагнуть внутрішньої свободи і незалежності. Емоції проявляються більш відкрито. У такі дні люди не хочуть жити під диктовку і не терплять найменшого тиску на себе.

Сприятливі і несприятливі місячні дні в грудні-2020

У період молодика люди за допомогою своїх думок і вчинків здатні вплинути на свою долю. У цей час вони менше сваряться, краще розуміють оточуючих і легше переносять хвороби. На молодика починається новий етап у житті. І те, як ми його проведемо, відіб’ється на нашому майбутньому. Крім молодика, також сприятливими днями для планування вважаються 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 25, 26, 29, 30, 31 грудня.

Слушними днями в грудні-2020 для активних і рішучих дій, що приносять результат, є 3, 4, 16, 18, 23, 27 числа місяця. У цей період з’являється енергія, сили, все задумане вдається виконати. В цей період можна відкривати фірми, підписувати договори, робити вклади. Але планувати нові справи не варто.

Однак у грудні ще є дні, в які, згідно з місячним календарем, слід проявити вдумливість і обережність: 2, 6, 10, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 28 грудня. У такі дні бажано не піддаватися спокусам і провокаціям, уникати скандалів і сварок, агресії і насильства.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button