Цікаве

Місячний календар фарбування волосся на листопад 2020: сприятливі дні для змін

Коли найкраще фарбувати волосся в листопаді-2020, згідно з місячним календарем, щоб ваш новий зовнішній вигляд порадував і приніс компліменти від оточуючих, а також успіх і здоров’я? 1News розповідає детальний місячний календар фарбування волосся в листопаді 2020 року на кожен день і вибирайте оптимальний час для оновлення свого образу.

Місячний календар на листопад-2020: коли можна і не можна фарбувати волосся

1 листопада – 17 місячний день. Хороший день для фарбування в бажаний колір і тонування волосся, ви залишитеся задоволені.

2 листопада – 18 місячний день. Яскраві відтінки волосся піднімуть вам настрій і допоможуть знайти спільну мову з оточуючими.

3 листопада – 19 місячний день. День підходить для експериментів з кольором, волосся буде довго залишатися здоровим і сяючим.

4 листопада – 20 місячний день. Фарбувати волосся краще в природні кольори, що сприятливо відіб’ється на розвитку бізнесу.

5 листопада – 21 місячний день. Невідповідний день для зміни кольору, особливо хімічними засобами.

6 листопада – 22 місячний день. Не варто фарбувати волосся сьогодні, якщо не хочете неприємних змін, або ж зупиніться на рідному кольорі.

7 листопада – 23 місячний день. Невідповідний день для маніпуляцій з волоссям, краще перенесіть фарбування на інший період.

8 листопада – 24 місячний день. Сьогодні добре вибирати тони, темніше вашого, це принесе прибуток і вигідні пропозиції.

9 листопада – 24 місячний день. Сприятливий день для фарбування шевелюри, особливо в більш темні відтінки.

10 листопада – 25 місячний день. Невідповідний день для фарбування волосся, краще зайнятися їх оздоровленням.

11 листопада – 26 місячний день. Краще всього вибрати для волосся натуральні відтінки, ви залишитеся задоволені зовнішнім виглядом.

12 листопада – 27 місячний день. Цілком вдало пройде фарбування і тонування волосся, не бійтеся використовувати нові кольори.

13 листопада – 28 місячний день. Непоганий період для фарбування, для спокійного настрою вибирайте спокійні відтінки.

 

Місячний календар фарбування волосся

14 листопада – 29 місячний день. Сьогодні небажано фарбувати волосся, щоб уникнути фінансових проблем.

15 листопада – 2 місячний день. Місячний календар фарбування волосся на сьогодні рекомендує зупинити вибір на природних кольорах.

16 листопада – 3 місячний день. Фарбування волосся за місячним календарем в цей день небажане, тому що ви ризикуєте погіршити здоров’я своїх локонів.

17 листопада – 4 місячний день. Місячний календар для фарбування волосся радить не шукати нові відтінки, а зберегти свій колишній колір.

 

Місячний календар фарбування волосся

18 листопада – 5 місячний день. Вибирайте для фарбування світлі тони – цей колір принесе задоволення і приємне спілкування.

19 листопада – 6 місячний день. За місячним календарем фарбування волосся це негативний період для зміни іміджу.

20 листопада – 7 місячний день. Сприятливий день для фарбування волосся, що надає сили і впевненість у собі.

21 листопада – 8 місячний день. Сьогодні не варто втручатися в зміна зовнішнього вигляду і кольору волосся, краще залиште все як є.

22 листопада – 9 місячний день. Вибирайте природні відтінки для фарбування волосся, це сприяє їх оздоровленню.

23 листопада – 10 місячний день. Для зміни іміджу підійдуть виключно натуральні засоби, і не використовуйте хімію на волоссі.

24 листопада – 11 місячний день. Нейтральний день для зміни кольору волосся, можна безболісно підфарбувати відросле коріння.

25 листопада – 12 місячний день. Згідно з календарем фарбування волосся, цей день підходить для темних відтінків, які привернуть фінансову удачу.

26 листопада – 13 місячний день. Кардинальна зміна кольору шевелюри приверне до вас інтерес протилежної статі.

27 листопада – 14 місячний день. Хороший день для догляду за волоссям, але фарбувати його не варто, щоб не нашкодити.

 

Місячний календар фарбування волосся

28 листопада – 15 місячний день. Не варто занадто відходити від свого кольору волосся, в цьому випадку результат фарбування вас порадує.

29 листопада – 16 місячний день. Нейтральний період для фарбування волосся, можна замаскувати відросле коріння.

30 листопада – 17 місячний день. Хороший день для фарбування в бажаний колір і тонування волосся, ви залишитеся задоволені.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button