Цікаве

Місячний календар 2020: сприятливі дні у лютому

Вплив Місяця на емоції і поведінку людини буває дуже сильним, навіть якщо ми про це і не здогадуємося. А тому його не можна ігнорувати і недооцінювати. Фази молодика і повні, дні першої й останньої чверті Місяця, а також сонячні та місячні затемнення вважаються часом посиленої взаємодії Сонця і Місяця між собою. На думку астрологів, різні фази Місяця слід використовувати для абсолютно різної мети. Згідно з місячним календарем, лютий 2020 починається і закінчується фазою молодика, розповідає 1News.

Повня у лютому 2020

Повня у лютому 2020 року відбудеться 9-го числа о 9 годині 34 хвилини під знаком Лева. Вона припадає на 17-ту місячну добу, яка має позитивну, легку і гармонійну енергетику. Щоб зберегти правильний баланс між внутрішнім і зовнішнім світом, намагайтеся не порушувати спокій цього дня. Також не забувайте, що кожна повня приносить із собою кардинальні зміни в житті, піднімає минулі протистояння і конфлікти між людьми.

Молодик у лютому 2020

Молодик у лютому 2020 року відбудеться 23-го числа о 17 годині 33 хвилини за київським часом під знаком Риб. У перші кілька днів молодика сприятливо загадувати бажання і планувати найближче майбутнє, а також можна і потрібно мріяти. Період молодика підходить для аналізу минулого, висновків, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань.

Сприятливі і несприятливі місячні дні в лютому 2020

На молодик своїми думками і вчинками ми впливаємо на свою долю. Це період, коли починається новий етап у нашому житті. І те, як ми його проведемо, відіб’ється на нашому майбутньому. Наприклад, під час молодика корисно відмовитися від шкідливих звичок. У цей час люди менше сваряться, краще розуміють оточення і легше переносять хвороби. Також сприятливими днями для планування можна вважати 4, 5, 8, 9, 10, 15, 17, 18, 20, 21, 24 лютого.

Слушними днями для активних і рішучих дій, що приносять результат, є 2, 6, 12, 13, 25, 27 лютого. З’являється енергія, сили, все задумане вдається виконати. У цей період можна відкривати фірми, підписувати договори, робити внески. Проте планувати нові справи не варто.

Однак у лютому ще є дні, коли слід проявити вдумливість і обережність: 1, 3, 7, 11, 16, 19, 22, 26, 28, 29 лютого. Тоді бажано не піддаватися спокусам і провокаціям, уникати скандалів і сварок, агресії і насильства.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close