Цікаве

Місячне затемнення і повня 5 червня: що не можна робити

Сьогодні, 5 червня, о 22 годині 13 хвилин українці стануть свідками цікавого астрономічного явища – чергова повня збіжиться із місячним затемненням. Як правильно поводитися під час повні і місячного затемнення, і що в жодному разі не можна робити, розповідає 1News.

Повня 5 червня

Особливості першої літньої повні 5 червня

Повня у червні отримала назву Полуничний місяць, тому що вона припадає саме на сезон збору цієї ягоди.

В цей же період станеться місячне затемнення, максимальна фаза якого припадає на 22:25. З нього почнеться коридор літніх затемнень: 21 червня відбудеться сонячне затемнення, а 5 липня – чергове місячне затемнення.

Затемнення 5 червня буде напівтіньовим, тобто Місяць частково пройде через тінь Землі і з одного боку стане темним.

Червнева повня пройде під знаком Стрільця. У цей період люди зазвичай стають більш врівноваженими, спокійними, розсудливими і законослухняними. З’являється потреба в порадах і бажання допомогти ближнім.

У той же час 16-та місячна доба, на яку випадає повня 5 червня, має гармонійну, чисту і світлу енергетику.

Як поводитися під час повні і місячного затемнення 5 червня

На повню під знаком Стрільця у людей спостерігається віддалення від земної логіки і конкретики в область абстрактного мислення.

У період Стрільця у людей підвищується інтерес до суспільного життя, з’являється прагнення зайняти становище в суспільстві, зміцнити грунт під ногами, зробити життя впорядкованим.

Це хороший період для навчання і викладацької діяльності, отримання нових знань і навичок, а також передачі знань іншим.

Однак майте на увазі, що при цьому з’являється зайва нав’язливість і бажання втручатися зі своїми порадами в чуже життя.

Також не забувайте, що кожна повня приносить із собою кардинальні зміни в житті, пробуджує минулі протистояння і конфлікти між людьми.

Що не можна робити під час повні 5 червня

  • Через те, що Полуничний Місяць провокує абстрактне мислення, не варто в цей період приймати важливі рішення і здійснювати різкі вчинки.
  • Якщо перед вами стоїть проблема вибору – відкладіть її на слушніший час, інакше можете пошкодувати про свою поведінку.
  • У дні повного місяця, особливо якщо відбувається вплив затемнення, краще проявляти обережність у своїх вчинках і діях і берегти здоров’я.
  • Також не потрібно починати нові і серйозні справи – вони не принесуть очікуваного результату.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close