Цікаве

Місце зйомок “Володаря перснів” знову відкрилося для відвідувачів через 11 років

Приголомшливі озера і долини Нової Зеландії з’являлися в кіно так часто, що самі стали “зірками”. Зараз, вперше за 11 років, для туристів відкрилася місцевість, де знімали ключові сцени кінотрилогії “Володар перснів”. Про це повідомляє 1News.

Місця зйомок "Володаря перснів" в Новій Зеландії

Останні 11 років парк Deer Park Heights працював як оленяча ферма. Це продовжиться і зараз, але відвідувачі також зможуть вирушити на сафарі по мальовничих місцях і побачити оленів, мініатюрних коней і альпак.

Також гості зможуть побачити ланей, кіз, лам, ослів і свиней кун-кун. Туристи можуть проїхати по п’ятикілометровій дорозі, де є місця для пікніка. За 20 хвилин ходьби від неї відкривається панорамний вид на озеро Уакатіпу і гірський хребет Ремаркаблс.

Шанувальники кіно впізнають в них місця з голлівудських фільмів, таких як “Володар перснів”, “Росомаха” і “Піт та його дракон”.

Там також знаходиться інтерактивна онлайн-карта, яка допомагає людям орієнтуватися в місцях зйомок фільмів і розповідає цікаві факти про них.

 

Місця зйомок "Володаря перснів" в Новій Зеландії

Власник Майк Мі хотів знову зробити цей район доступним для відвідувачів, щоб вони могли оцінити його унікальну красу. “Це таке чудове місце, і мені шкода не розповідати про нього”, – каже чоловік.

Ферма вперше відкрилася в 1966 році, і зараз має площу 800 гектарів і один з кращих видів в Новій Зеландії.

Місця зйомок "Володаря перснів" в Новій Зеландії

Deer Park Heights планує працювати сім днів на тиждень у світлий час доби. Вартість бронювання автомобіля для сафарі становить 55 доларів США.

Попереднє бронювання повинно проводитися через офіційний сайт. В’їзд на власних авто заборонений.

Джерело:  Lonely Planet

Back to top button