Цікаве

Міністр юстиції зізнався, що він «зануда і ботан»

Міністр юстиції України Денис Малюська зізнався, що його імідж у соціальних мережах не зовсім відповідає дійсності, але він це робить, аби привернути увагу до діяльності відомства. Про це він розповів в інтер’ю «КП в Україні».

«Насправді я зануда і ботан. Так, я такий і є. Якщо коротко пояснити, чому такі фото, то інформація, яка подається в нецікавій формі, не сприймається широким колом людей. Якби все, про що хотів сказати, я б говорив офіційно – без жартів, без цікавих історій, то ніхто б не звернув уваги. Принаймні, мені так здається», – пояснив Малюська.

За його словами, зараз політика містить у собі значний елемент шоу. «Та й не тільки політика. І бізнес, і будь-яка інша активність буде працювати ефективно тільки якщо буде включати в себе ефекти, які притягують увагу», – додав він.

Міністр додав, що більшість фотографій, які він розміщує в соцмережі, зроблені його дружиною і вони їй подобаються. А відео знімає старша дочка.

«Мені потрібен власний канал комунікації з суспільством. Я не можу повністю покладатися на телебачення, тому що воно куплено олігархами. Будь-меседж може бути спотворений. Свій канал дозволяє доносити інформацію швидко, оперативно і так, як я вважаю за потрібне. Той ефект, який я бачу, переконує, що я не помилився», – пояснив Малюська.

Нагадаємо, міністр юстиції часто викладає в соціальних мережах кумедні фото із жартівливими підписами.

Так, у грудні 2019 року він виклав фото, на якому він з ногами заліз на робочий стіл. В коментарях до повідомлення багато дописувачів поцікавились, чому міністр сидить на столі у взутті і що означає ця поза. Малюська загалом віджартовувався, а на повідомлення про те, що «в Україні нарешті нормальний міністр юстиції», відповів, що «не сказав би, що нормальний».

У червні 2020 року Глава Мін’юсту виклав фото, привітавши підписників із закінченням робочого тижня. Знімок він підписав таким текстом: «Чай, кофе, капучино, ̶г̶о̶р̶я̶ч̶е̶г̶о̶ ̶м̶у̶ж̶ч̶ин̶у̶? З кінцем робочого тижня нас всіх) p.s. тюрмам – не розслаблятися. Можу приїхати», – написав він.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close