Цікаве

Міністр юстиції засвітився на люксовому відпочинку в Туреччині

Міністр юстиції України Павло Петренко “засвітився” на відпочинку в Туреччині, танцюючи на дискотеці з невідомими дівчатами, розповідає 1News.

За його словами, Петренко зупинився на віллі Royal beach в готелі Maxx Royal Kemer Resort в курортному місті Кемер, номер в якій за одну ніч коштує від 3000 євро.

“Запрошую всіх бажаючих на віллу до міністра юстиції. Вхід безкоштовний, харчування – all inclusive. З фігурантом також можна безкоштовно потанцювати і переночувати”, – пише Портнов.

Згідно сервісу Booking.com, в найближчі кілька тижнів всі номери в готелі зарезервовані, а на найближчі вільні дати вартість проживання на віллі на 4 дні становить близько 25 тисяч євро:

 

Джерело: екс-заступник голови Адміністрації президента Андрій Портнов. в Facebook

One Comment

  1. Это написал портнов – сволочь недобитая та еще, проститутка бегавшая с партии в партию… а по поводу Петренко – вот ведь знает , что этого отдыха не спрятать , вроде бы и ничего незаконного , но зная , что 80 % населения Украины за гранью нищеты , неужели не подумал , что этим обозлит народ не только против себя , но и против правящей верхушки – не утих еще скандал с поездкой , так называемого “главнокомандующего” порошенка на Мальдивы и его кума – недолугого генпрокурора на Сейшелы или наоборот , уму непостижимо страна воюет , каждый день погибшие и раненые , а это сволочье , развлекается…

Back to top button