Цікаве

Міністерство Омеляна повернуло «Укрзалізницю» у своє підпорядкування

Київський апеляційний адміністративний суд у середу, 18 жовтня, підтвердив незаконність передачі «Укрзалізниці» з підпорядкування Міністерства інфраструктури в підпорядкування Мінекономрозвитку. Про це поінформував на своїй сторінці в Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає 1News.

«У судовому засіданні іменем України проголошено ухвалу, згідно якої апеляційні скарги КМУ та Мінекономрозвитку залишено без задоволення. Рішення суду вже набрало законної сили!» — написав він.

Омелян

Варто відзначити, що «Укрзалізниця» була підпорядкована Мінекономрозвитку в січні цього року на тлі конфлікту між Володимиром Омеляном та Войцехом Балчуном, які займали в той момент посаду голови «УЗ».

Мінінфраструктури в серпні домоглося скасування зазначеного рішення Кабміну в судовому порядку. У той же час, вердикт не набув чинності, оскільки Уряд і Мінекономрозвитку подали апеляцію.

  • 4 серпня цього року Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним рішення Уряду щодо передачі ПАТ «Укрзалізниця» з підпорядкування Міністерства інфраструктури.
  • 7 серпня заступник міністра юстиції Сергій Шкляр повідомив, що Кабінет Міністрів має намір оскаржити рішення Окружного адміністративного суду Києва.
  • 20 січня міністр інфраструктури України Володимир Омелян висловлював Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману свою стурбованість ініціативою Мінекономрозвитку про зміну статуту та перепідпорядкування «Укрзалізниці». Згодом глава Уряду Володимир Гройсман публічно підтримав сторону голови «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна в конфлікті з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.
Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close