Цікаве

Мімічні зморшки на обличчі: які процедури ефективні проти них

Поява мімічних зморшок не завжди говорить про похилий вік. Просто людина має рухливе обличчя, багату міміку, емоційна. Якщо підшкірно жирова клітковина погано розвинена, то на шкірі з’являються зморшки. Вони зазвичай є біля очей, між бровами, близько губ. Людина сміється або плаче, хмуриться, і її багата міміка на обличчі призводить до такого результату. Бувають і вікові зморшки, які вже важко стерти за допомогою косметичних засобів. В цьому випадку необхідно вдатися до кардинальних заходів.

Процедури проти зморшок

Які саме процедури будуть ефективні проти мімічних зморшок:

  • Хімічний пілінг. Іноді протипоказаний при дуже чутливій шкірі обличчя;
  • Уколи та ін’єкції того ж ботокса. Останнім часом його менше застосовують, адже обличчя стає млявим як маска. Більш популярні стали філери. Вони немов заповнюють зморшки зсередини;
  • Лазерне шліфування. Дає дуже хороший результат, але шкіра довго відновлюється;
  • Термаж або вплив радіохвилями. Дозволяє прибрати зморшки швидко і без тривалого відновного періоду;
  • Плазмопластика — працюють зі шкірою за допомогою лазера. Зморшки зникають вже на наступний день;
  • Для молодих жінок підійде мікрострумова терапія. Глибокі зморшки метод не виправляє;
  • Пластичні операції. Зараз вони поступово відходять, тому що далеко не всі жінки добре переносять втручання.

Зрозуміло, далеко не кожному по кишені дорогі процедури. Тому є і більш дешеві методи стирання зморшок.

Як ще можна боротися з мімічними зморшками

Звичайно, можна спробувати боротися з першими зморшками і за допомогою кремів, інших косметичних засобів. Наприклад, з першими ознаками в’янення відмінно справляється ретиноєва мазь або креми з вітаміном А. Однак тут необхідний постійний захист від сонця, так як вітаміни викликають пігментацію.

Допомагає якісне зволоження шкіри. Іноді зморшки викликані сухістю епідермісу. Коли його добре зволожити, то дрібні зморшки немов стираються. Тому вибираємо якісний зволожувальний крем і використовуємо його разом з антивіковою сироваткою. Разом обидва засоби дозволяють не лише зволожити шкіру, але і дозволяють боротися з першими зморшками.

Зрозуміло, весь догляд повинен бути регулярним, інакше нічого не допоможе. Якщо вести неправильний спосіб життя. Мало спати, зловживати шкідливими звичками, погано очищати обличчя і не наносити спеціальні креми, то одним шліфуванням або іншими процедурами довго шкіру не протримати в ідеальному стані. Тому прогулянки на свіжому повітрі, повноцінний догляд, харчування з мінімумом цукру, все це допоможе прибрати зморшки.

Якщо є бажання, можна спробувати і самомасаж, але робити його необхідно строго по вказаних лініях не розтягуючи шкіру обличчя.

Back to top button