Цікаве

«Мерзавец и ублюдок, вас укусила муха Цеце?»: епатажні витівки Саакашвілі на грані фолу та безумства

«Ты мерзавец и ублюдок. Я таких, как ты, в Грузии сажал и тебя посажу», «Ты утратил свое достоинство, убирайся», «Вас укусила муха Цеце?». Ви прослухали монолог екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі у кабінеті Міністра юстиції України. Монологом це можна назвати тому, що перебуваючи у стані ейфорії, Саакашвілі просто не бажав чути доводи його візаві Павла Петренка.

Як повідомляло 1News, 30 травня партія «Рух нових сил» влаштувала під будівлею Мін’юсту акцію протесту проти реєстрації партії-клона під назвою «Блок Міхеїла Саакашвілі».

Пан Саакашвілі, виступаючи перед прихильниками, не стримував себе у висловлюваннях, називаючи міністра юстиції «рейдером», «мерзотником» і посіпакою влади. Перебуваючи під впливом емоцій, які жваво підтримувалися мітингарями, Саакашвілі продовжив кидатися образливими висловлюваннями вже в кабінеті міністра.

Нижче можете почути ще більше образ Саакашвілі на адресу Петренка:

Не дивно, що після того шоу, яке екс-президент Грузії влаштував, Павло Петренко заявив про намір подати на нього до суду за образу честі і гідності.

Нагадаємо, не так давно видання «Новое время» включило Михайла Саакашвілі до рейтингу ТОП-популістів України. Власне, він це доводить майже всіма своїми діями та висловлюваннями, забуваючи, що претендент на входження в політичну еліту повинен думати про те, що говорить. Подібна поведінка може бути виправдана тільки тим, якщо проект Саакашвілі створювався би в якості противаги Олегу Ляшку. Перемогти знаного любителя корів вкрай важко, але Саакашвілі це цілком під силу.

Михайло Саакашвілі добре віжомий своєю емоційною поведінкою та неконтрольованим потоком висловлювань. Дійшло навіть до того, що його почали підозрювати у вживанні заборонених речовин. У мережі є декілька відео, на яких поведінка Саакашвілі виглядає вкрай дивною.

У 2015 році тоді ще депутат, а нині міський голова Дніпра Борис Філатов, який теж знається на «красному слівці», заявляв «про пристрасть Саакашвілі до речовин, що збуджують свідомість». «Ты ответишь за «бандита и рейдера». С доказательствами. А я расскажу всем, почему ты получил под зад в собственной стране. За разгром телекомпании «Имеди», изнасилованных заключенных и твое пристрастие к веществам, возбуждающим сознание. А вот «накачанного ублюдка» я оставлю себе. Потому что это похвала, а не оскорбление», – писав на своїй сторінці у «Фейсбук» Філатов.

Про наркотичну пристрасть екс-президента Грузії у 2016 році заявляв і епатажний нардеп Вадим Рабінович. «Я понимаю, что это у него драйв такой кокаиновый, но я думаю, что все таки так нельзя…. Вся Одесса говорит, что он на каких-то сложных… Заходит в комнату, потом выходит и весь возбужденный бегает», – говорив Рабінович в програмі «Hard talk з Наташею Влащенко».

Щоправда піарщики Саакашвілі не дрімали і обернули подібні наркотичні підозри на користь екс-президента Грузії. У листопаді 2016 року Михайло Николозович у прямому ефірі здав тест на заборонені речовини. От тільки результати цього тесту суспільству не оголосили. А варто було б.

Чи виправданий епатаж Михайла Саакашвілі? Напевно що так. Адже ми всі пам’ятаємо, як Олег Ляшко завдяки любові до бабусь та поїданням землі на трибуні Ради зміг набрати на минулих виборах 13% виборців. А от чи приносять користь державі подібні популісти – то це вже питання з багатьма невідомими.

P.S. Бонусом пропонуємо відео, на якому поведінка Михайла Саакашвілі виглядає вкрай дивно.

 

Останні новини

Back to top button