Цікаве

“Мерседес Бенц” вироблятиме й постачатиме теплову енергію у Києві

Згідно з інформацією в системі YouControl, основний вид діяльності компанії "Автомобільний дім Україна - Мерседес Бенц" - торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами

Столична влада видала компанії “Автомобільний дім Україна – Мерседес Бенц” ліцензію на виробництво теплової енергії в Києві.

Крім того, компанія отримала ліцензію на постачання теплової енергії, – інформує 1NEWS.

Про це стало відомо з розпорядження Київської міськдержадміністрації (КМДА) від 11 листопада 2020 року № 1799 про видачу ліцензій спільному підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Автомобільний дім Україна – Мерседес Бенц”.

“Видати спільному підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю” Автомобільний дім Україна – Мерседес Бенц “(ідентифікаційний код 20021843, місцезнаходження: Україна, 03045, Київ, вулиця Столичне шосе, будинок 90) ліцензії: на здійснення господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії); на здійснення господарської діяльності з постачання теплової енергії “, – йдеться в розпорядженні.

Крім того, фірма повинна внести на відповідний рахунок територіального органу Державної казначейської служби України плату за видачу кожної ліцензії, яка становить 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно з інформацією в системі YouControl, основний вид діяльності компанії “Автомобільний дім Україна – Мерседес Бенц” – торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

Джерело: КиевVласть

Back to top button