Цікаве

Меган Маркл підписала контракт з Disney

Після скандальної заяви про вихід Меган Маркл і принца Гаррі з королівської сім’ї колишня актриса підписала контракт з Disney. Герцогиня Сассекська буде озвучувати мультфільми, щоб допомогти тваринам.

Про те, що Меган Маркл уклала контракт з відомою кіностудією, повідомляє 1News. Відомо, що герцогиня буде займатися озвученням персонажів в обмін на пожертвування. Зокрема, кошти будуть направлятися в організацію “Слони без кордонів”, яка допомагає відслідковувати і захищати тварин від браконьєрства.

Відзначається, що дане рішення викликало осуд у королеви Єлизавети II. Перед Різдвом високопоставлені члени королівської сім’ї звинуватили Меган і Гаррі в тому, що Маркл вже підписала угоду з “фірмами, в тому числі Disney”.

Скандальне подружжя тим часом повідомило, що має намір стати фінансово незалежним, відмовитися від життя за рахунок платників податків, більше часу присвячувати благодійності та виховувати сина Арчі. “Ми плануємо збалансувати наш час між Сполученим Королівством та Північною Америкою, продовжуючи виконувати наш обов’язок перед королевою, Співдружністю і нашими покровителями”, – йдеться в заяві Сассекських.

Джерело: The Time

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close