Цікаве

Медики з’ясували, що коронавірус в легкій формі не проходить за два тижні, як вважалося раніше

Вчені з Італії розкрили «довгограючі» наслідки COVID-19. Експерти провели дослідження за участю 163 осіб. У 90% випробовуваних симптоми коронавірусу збереглися через 60 діб після одужання, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

При проведенні тестів медики не виявляли COVID-19 в їх організмі, але екс-пацієнти продовжували скаржитися на стан здоров’я.

У перехворілих коронавірусом періодично підвищувалася температура тіла, виникав кашель і неприємні відчуття в грудній клітці. У них частішав пульс без виконання фізичних вправ, з’являлася задишка, боліли суглоби. Більшість перехворілих на коронавірус скаржилися на передчасну втому. Вони не могли виконати обсяг роботи, який раніше не складав для них труднощів.

Робити остаточні висновки про наслідки коронавірусу не дозволяє надто маленька вибірка. З точністю заявляти про неприємності зі здоров’ям у перехворілих COVID-19 можна лише після дослідження за участю набагато більшої кількості людей.

Разом з тим доктор Бхарат Панкханія з Університету Ексетера погодився з думкою про існування «синдрому коронавірусу». Мова йде про стан, коли у людини не виявляють інфекцію, але вона відчуває себе хворою. Дана проблема вимагає додаткових експериментів.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button