Цікаве

Медики стверджують, що повторно кип’ячену воду пити не варто

При повторному кип’ятінні у воді можуть формуватися з’єднання, які підвищують ризик розвитку онкологічних захворювань, попереджають експерти, інформує 1NEWS з посиланням на Країну здоров’я.

Швидше за все, разове вживання неодноразово кип’яченої води ні до чого жахливого не призведе. Однак, якщо людині властива звичка регулярно використовувати воду, кип’ячену два і більше разів, з часом це може серйозно нашкодити здоров’ю, припускають медики.

На їхню думку, неодноразове кип’ятіння може посприяти збільшенню концентрації потенційно небезпечних хімікатів в ній або привести до їх видозміни. Все це здатне згубно впливати на організм.

Вживання повторно кип’яченої води може викликати отруєння через що міститься в ній миш’яку – його додають для знищення патогенних мікроорганізмів”, – висунули гіпотезу фахівці.

Вони також вказали на те, що у воді міститься фтор, який при неодноразовому кип’ятінні утворює фториди. Вчені підозрюють, що дані сполуки підвищують у жінок ризик розвитку безпліддя і негативно впливають на розумовий розвиток у дітей.

Ще один компонент, присутній у воді – нітрати перетворюються в нітрозаміни – речовини, під впливом яких підвищується ймовірність пошкоджень клітин і розвитку раку.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close