Цікаве

Медики стверджують, що фізична активність є запорукою довголіття

Команда еволюційних біологів та біомедичних дослідників з Гарварду навели докази того, що люди в ході еволюції пристосувалися до того, щоб залишатися активними у літньому віці. І це ключ до довголіття, пише 1news з посиланням на Жіночий Світ.

Дослідники заявили, що фізична активність у пізньому віці відводить енергію від процесів, які можуть поставити під загрозу здоров’я, до механізмів в організмі, що його покращують. Таким чином, спорт може захищати від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу і навіть деяких видів раку.

Вчені відзначили, що в суспільстві поширена ідея, ніби в літньому віці нормально бути менш активним. Проте дослідження говорить про протилежне: з віком стає ще важливішим залишатися фізично активним.

Дослідники також розповіли, що збільшена тривалість життя (до 70 років) була звичайним явищем близько 40 000 років тому, попри думку, що тривалість життя людини донедавна була короткою.

Ключовий висновок полягає в тому, що оскільки люди в ході еволюції набули здатності вести активний спосіб життя в старості, нашому тілу необхідна фізична активність у будь-якому віці.

 

 

 

 

 

 

Back to top button