Цікаве

Медики розповіли, як схуднути людині після 40 років

Чи реально позбавитися від зайвої ваги після 40 років? Абсолютно реально. Головне, знати і виконувати правила, які допоможуть вам контролювати вагу без шкоди для здоров’я, інформує 1NEWS з посиланням на today.ua.

Треба пити більше молока. Справа навіть не в молоці як такому, а в кальції.

Вчені впевнені, що недолік кальцію знижує щільність м’язів і волокон, що, в свою чергу, уповільнює метаболізм.

Крім того, кальцій сам по собі є потужним стимулятором, який спалює жир . А в молочних продуктах він також посилений двома видами білка — сироватковим і казеїновим. Це допомагає не тільки живити м’язи, зміцнюючи їх і змушуючи витрачати калорії, але і перешкоджає ряду інших вікових захворювань. Наприклад, остеопорозу, який чекає всіх жінок після 40 років і до упору.

Молоко, кефір та іншу кисломолочну продукцію рекомендується вживати як перекус, якщо ви хочете схуднути, в будь-якому віці. Однак після 40 років ці продукти діють краще і найбільш важливі.

Стежити за рівнем вітаміну D. Ще один потужний каталізатор обміну речовин — жиророзчинний вітамін D.

Все дуже просто: нестача вітаміну D змушує організм накопичувати калорії, і відкладати жир на потім. Так що в схудненні саме вітамін D грає не останню роль. Варто звернути увагу на зміст цього вітаміну в крові, зробивши відповідний аналіз. У разі виявлення недоліку можна почати або приймати добавки до їжі, або налягати на їжу, багату вітаміном D. Це, зокрема, риба і морепродукти.

До речі, рибні страви гарні для схуднення не тільки через вітамін D. В них багато білка, корисні ненасичені жири і Омега-3 жирні кислоти. Ці речовини також допомагають знижувати вагу і зміцнюють здоров’я в цілому.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close