Цікаве

Медики повідомили про небезпеку медичних масок для дітей

Носіння медичних масок дітьми у віці до двох років може бути небезпечно для їхнього здоров’я. Така властивість захисного кошти розкрили в Японської асоціації педіатрів, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Експерти пояснили, що у маленьких дітей вузькі дихальні шляхи, тому носіння масок може утруднити подих і привести до задухи. Крім того, маски також підвищують ризик теплового удару у дітей в жарку погоду і збільшують навантаження на серце.

Лікарі нагадали, що серйозних випадків зараження коронавірусів серед дітей зафіксовано мало, більшість з них заразилися від членів сім’ї.

Раніше завідувач педіатричним відділенням єрусалимської лікарні «Хадасса», лікар-імунолог Яків Беркуна заявив, що захворювання COVID-19 у дітей проходить набагато легше, ніж у дорослих, через особливості дитячого імунітету. За його словами, вроджена імунна система дитини ефективна, але недостатньо розвинена. Також у дітей менше рецепторів, через які вірус потрапляє в клітини.

В Японії, за останніми даними, виявлено 16 581 випадків зараження коронавірусів, вилікувалися 13 612 осіб, померли 830 пацієнтів.

Всього в світі загальне число тих, що заразилися коронавірусів наблизилося до 5,5 мільйона чоловік. Пандемія охопила 188 країн.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close