Цікаве

Медики порадили – які продукти краще вживати на сніданок

Зарубіжні медики перерахували 5 найгірших ранкових харчових звичок. Однією з них є вживання кави відразу після пробудження, пише 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Як зазначили лікарі, багато людей не надають значення тому, що сніданок – це найважливіша їжа протягом дня. Від того, яка їжа вживається, залежить як самопочуття, так і здоров’я. Зокрема, настійно рекомендується не пити чай або каву після пробудження. Ідеальний варіант – стакан води з медом або будь-яким теплим напоєм, який заспокоює шлунок і допомагає роботі шлунково-кишкового тракту. Для цієї мети добре підходять ромашка або аніс. Наступна небажана звичка – надання переваги кислим напоям натщесерце, наприклад, з лимона або апельсина.

Також медики не радять людям з проблемами з кишечником їсти страви, які сприяють газоутворенню. До продуктів, що сприяють метеоризму відносяться: капуста, м’ясні та рибні консерви, бобові, макаронні вироби з борошна вищого сорту. Небажаною харчовою звичкою є і надмірне вживання на сніданок жирної їжі, що загрожує не тільки підвищенням рівнів кров’яного тиску і холестерину, але і ослабленням імунітету.

 

 

 

Останні новини

Back to top button