Цікаве

Медики порадили – як нормалізувати кров’яний тиск

Медиками названі найрезультативніші способи боротьби з підвищеним і зниженим тиском, передає 1NEWS з посиланням на Жіночий Світ.

Вони скорочують ризик інсульту, інфаркту та розвитку ниркової недостатності.

Допомагають при лікуванні підвищеного тиску сечогінні препарати, інгібітори АПФ та бета-адреноблокатори, які знижують частоту серцевих скорочень і запобігають неправильній роботі судин.

До немедикаментозних способів боротьби з гіпертонією відносять схуднення і регулярні заняття в тренажерному залі. Для профілактики хвороби підходить фізичне навантаження помірної інтенсивності. Лікарі радять ходити, їздити на велосипеді або бігати в повільному темпі протягом півгодини тричі на тиждень. Це зміцнить артерії і знизить кров’яний тиск.

Рекомендується вживати оливкову олію, овочі, рибу, фрукти і часник, оскільки перераховані продукти приносять користь судинам.

При зниженому артеріальному тиску варто приймати антигіпотоніки. Людям з таким діагнозом потрібно робити прогулянки на свіжому повітрі, спати не менше семи годин на добу, відмовитися від тісного одягу, вживати їжу п’ять разів на день невеликими порціями, приймати контрастний душ і уникати стресів.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close