Цікаве

Медики попередили про небезпеку віддаленої роботи

Недолік руху загрожує цілим букетом захворювань, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Сучасні люди і так мало рухаються, а зараз в силу обставин опинилися замкненими в чотирьох стінах.
При сидячій роботі і нестачі руху ми отримуємо застій крові, ймовірність варикозного розширення вен, набряки, болі в суглобах і шиї, порушення обмінних процесів, закупорку судин і утворення тромбів, підвищення тиску.

Погіршується мозковий кровообіг, що призводить до головного болю, безсоння, захворювань очей, проблем з пам’яттю і концентрацією, втоми, дратівливості, апатії і депресії.

Якщо ще положення тіла неправильне, зростає навантаження на хребет, а це остеохондроз, радикуліт, відкладення солей, викривлення хребта. Будь-який незручний рух після довгого перебування в нерухомій позі призводить до сильного болю внаслідок защемлення хребетного нерва.

Сидяча робота призводить до простатиту у чоловіків і гінекологічних проблем у жінок внаслідок порушення кровообігу, що ще посилюється стресом і відсутністю свіжого повітря.

Ще одна важлива проблема при сидячій роботі – зайва вага, запори. При постійному сидінні в тканинах черевної порожнини утворюється вісцеральний жир, з яким боротися найважче. Плюс ще постійні перекуси, неправильне харчування, що теж не приносить користь.

При постійній роботі на комп’ютері напружуються м’язи рук, що призводить до оніміння пальців, суглоб зап’ястка дерев’яніє, можуть навіть виникнути судоми. Щоб не спровокувати таку проблему, робіть самомасаж рук.

Ще одна поширена проблема – хронічна втома. Не секрет, що більшість сучасних людей страждають трудоголізмом. Це бич 21 століття. Постійна напружена робота призводить до зниження імунітету, напрузі нервової системи.

Що ж робити і як уникнути проблем зі здоров’ям під час карантину:

  • Сидіть рівно, не горбтеся, не підпирайте руками підборіддя.
  • Більше рухайтеся. Частіше змінюйте положення тіла, переміщайтеся в просторі, робіть зарядку, танцюйте.
  • Частіше провітрюйте приміщення, забезпечте приплив свіжого повітря.
  • Висипайтеся, не перевантажуйте мозок. Більше позитивних емоцій. Знайдіть сто плюсів у вашому теперішньому стані.
  • Харчуйтеся правильно, не зловживайте перекусами солодкими булочками з надлишком вуглеводів. Їжте маленькими порціями, пийте достатню кількість води, не менше двох літрів на день.
  • Пристосуватися до віддаленої роботи дуже важливо для тих, хто раніше так ніколи не працював.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close