Цікаве

Медики назвали продукти, які небажано їсти перед сном

Американські медики перерахували, які продукти небажано їсти перед сном. Суть в тому, що вони мають пряме відношення до безсоння, що загрожує поганим самопочуттям на наступний день і втратою активності, передає 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Як пояснюють фахівці, багато людей навіть не здогадуються, чому ж насправді вони не можуть заснути. Це нерідко призводить до небажаного прийому таблеток, хоча проблема насправді легко вирішується, достатньо лише відмовитися від непотрібних звичок. Зокрема, віддавати перевагу солодощам не рекомендується, суть в тому, що цукровмісні продукти забезпечують організм енергією і активністю, в той час як необхідний повноцінний нічний відпочинок. Інший негативний момент даних харчових виробів – накопичення зайвих кілограмів.

На жирних стравах також варто встановити табу, так як вони довго засвоюються, що загрожує розладом шлунка, хоча і в денний час з ними краще не перестаратися. Варто врахувати і те, що кофеїн, що міститься в шоколаді, з великою ймовірністю призведе до проблем до засипанням.

Продукти зі спеціями теж не варто їсти перед сном, незважаючи на те, що різного роду приправи прискорюють метаболізм і успішно борються з жировими відкладеннями, в темний час доби забезпечене безсоння завдяки їх вживанню. Американські медики додали в список і каву, що є найпотужнішим стимулятором, навіть якщо напій випитий за кілька годин до сну. Як показали дослідження, навіть за шість годин його вживання може привести до небажаних наслідків.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button