Цікаве

Медики назвали головну причину мігрені

Головний біль за своєю природою вкрай різноманітний. Конвенціональна медицина розглядає 14 основних груп захворювань, що викликають його, і вважає біль наслідком цих захворювань, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

При всьому різноманітті наступних хвороб, первинно головний біль локалізується в більшості випадків або в лобовій, або в потиличній частині голови. Причиною виникнення болю в даному випадку є не обмеження нервів, а стиснення кровоносної судини, розташованої в безпосередній близькості від одного з дисків у шийному відділі.

У разі зміщення диска в напрямку задньої поверхні шиї відбувається утиск артерії, яка подає кров в голову. Наслідком цього є зниження внутрішньочерепного тиску, анемічна блідість обличчя. Клітини головного мозку, не отримуючи через кров нормальні дози харчування і кисню, функціонують в повному обсязі. Звідси – ослаблення пам’яті, швидка стомлюваність всього організму, підвищена дратівливість. Локалізація болю – в основному в потиличній частині. З’являються спазми судин головного мозку. Через штучне уповільнення кровотоку в судинах, що оточують серце, створюється підвищений тиск і починається посилене відкладення холестерину на стінках судин. Створюються умови для виникнення інфаркту.

У разі зміщення диска в протилежну, лицьову сторону, ущемляється вена, що служить для відтоку крові з голови. Кровоносні судини головного мозку розширюються. Шкірний покрив особи у таких людей має більш інтенсивний червоний відтінок. При найменшій фізичному навантаженні і нахилах почервоніння збільшується ще більше. Крізь шкіру обличчя часто просвічуються капіляри, які лопнули. У людей, які страждають тахікардією, з’являється загроза інсульту, коли лопається одна з тонких судин і з’являється гематома навколо мозку. У цьому випадку біль локалізується в лобовій частині.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close