Цікаве

McDonald’s з 2021 року продаватиме бургери з рослинного м’яса

Перехід до замінників м'яса зумовлений головним чином занепокоєнням щодо впливу м'яса на здоров'я, довкілля та добробут тварин

Гігант швидкого харчування McDonald’s оголосив, що у 2021 році запровадить лінійку рослинних альтернатив м’ясних продуктів під назвою McPlant.

McDonald’s заявив, що пропонуватиме рослинні бургери, замінники курки та сендвічі для сніданку, – інформує 1NEWS.

McDonald’s випробував рослинний бургер в Канаді з компанією Beyond Meat – виробником м’яса на рослинній основі.

Однак акції Beyond Meat після оголошення McDonald’s різко впали, оскільки не було зрозуміло, хто буде постачати в мережі швидкого харчування альтернативу м’ясу.

Перехід до замінників м’яса зумовлений головним чином занепокоєнням щодо впливу м’яса на здоров’я, довкілля та добробут тварин.

“Ми в захваті від такої можливості, тому що віримо, що маємо перевірений продукт із чудовим смаком”, – сказав Ян Борден, керівник зовнішньоекономічної діяльності McDonald’s.

Водночас McDonald’s виходить на безм’ясний ринок порівняно пізно.

Інші заклади швидкого харчування, зокрема Burger King, White Castle та Dunkin’ Brands Group, вже представили бургери на рослинній основі.

McDonald’s все ще покладається на свої флагманські продукти, такі як “Біг Мак”, ​​”МакНаггетс” та картопля фрі, на частку яких припадає близько 70% продажів на ключових ринках.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button