Цікаве

МАУ відкриває нові рейси з Києва і скасовує плату за зміну дати вильоту

З 1 жовтня МАУ відкриває п’ять міжнародних рейсів з Києва, а також додає стикувальні рейси через столицю України. Про це повідомляє 1News. 

Тепер з Києва можна буде полетіти до Лондона, Праги, Баку, Брюсселя і Дюссельдорфа. Також в авіакомпанії запровадили нове правило – тепер пасажири зможуть безкоштовно і неодноразово змінювати дату вильоту впродовж терміну дії авіаквитків, куплених з 16 вересня 2020 року включно.

Правило щодо безкоштовної зміни дати вильоту поширюється, зокрема, й на низькі тарифи Economy Light, які дозволяють лише ручну поклажу і які раніше не можна було обміняти або повернути.

Ще МАУ пропонує варіанти стикувань через Київ. З Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги можна полетіти через Київ до Дубая, Каїра, Баку, Єревана, Стамбула, Тель-Авіва.

Решта рейсів, анонсованих авіакомпанією до 24 жовтня, залишаються практично без змін. За винятком польотів до Тбілісі – рейси скасовані через продовження владою Грузії епідеміологічних обмежень.

Джерело: прес-служба МАУ

Останні новини

Back to top button