Цікаве

Майже третина українців мріють жити в США та Євросоюзі – соцопитування

Жити на Заході найбільше хотіли б виборці Петра Порошенка, Ігоря Смешка, Юлії Тимошенко та Володимира Зеленського

Майже третина українців поїхали б жити до Сполучених Штатів Америки чи країн Європейського Союзу, якби отримали громадянство в них, а до Росії охочих переїхати значно менше.

Про це свідчать підсумки опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведене 26-30 квітня  по телефону, – інформує 1NEWS.

Респондентів запитали, чи поїхали б вони на постійне проживання до США, Євросоюзу чи Росії, якби їм зараз без умов надали громадянство.

До США та ЄС поїхали б 27,1% опитаних. Не поїхали б туди 65,1%. Ще 7,8% не змогли відповісти на цю перспективу.

До Росії поїхали б 6,3% респондентів КМІСу. Але якби Російська Федерація видавала б новоприбулим по 100 тисяч доларів “підйомних”, то охочих було б ледь не удвічі більше – 11,2%.

 

Жити на Заході найбільше хотіли б виборці Петра Порошенка, Ігоря Смешка, Юлії Тимошенко та Володимира Зеленського.

По регіонах найнижчий цей показник на Донбасі.

 

Охочих поїхати до Росії більше серед мешканців півдня та Донбасу, а також серед прихильників політиків Віктора Медведчука та Юрія Бойка.

 

При цьому виплати від РФ збільшили б ледь не на 4% охочих поїхати до північного сусіда серед мешканців західних областей та на 2% – серед прихильників Петра Порошенка.

 

Навіть серед виборців Медведчука і Бойка в обох випадках більше тих, хто поїхав би до США та Євросоюзу, ніж тих, хто поїхав би в якесь іх російських міст.

Джерело: Українська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close