Цікаве

Майже 40% українців побачили більше української мови у своєму житті – соцопитування

При цьому для 52% респондентів "нічого не змінилося" з часу ухвалення закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

Майже 40% українців вважають, що за останній рік у їхньому житті побільшало української мови.

Про це свідчать результати опитування КМІС з 31 травня до 4 червня, – інформує 1NEWS.

При цьому для 52% респондентів “нічого не змінилося” з часу ухвалення закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

 

Більшість опитаних – 66,5% погоджуються з твердженням, що держава має сприяти імплементації закону про мову в усі сфери, 20% респондентів – протилежної думки.

 

Водночас, думки українців розділилися майже порівну у питанні чи задоволенні вони діяльністю влади у сфері сприяння розвитку української мови. Так, 34% опитаних відповіли, що скоріше задоволені, а 36% – незадоволені.

 

Всеукраїнське опитування “Думки і погляди населення України” проводилося Київським міжнародним інститутом соціології у травні-червні 2020 року.

Під час дослідження опитали 2 тисячі респондентів методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера.

Статистична похибка вибірки не перевищує: 2.4% для показників, близьких до 50%, 2.1% для показників, близьких до 25 або 75%, 1.5% для показників, близьких до 10 або 90%, 1.1% для показників, близьких до 5 або 95%, 0.5% для показників, близьких до 1 або 99%.

Джерело: Українська правда
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close