Цікаве

Магнітні бурі у січні 2021 та як впливатимуть на людей

У які дні в січні 2021 року очікуються серйозні магнітні бурі і сплески сонячної активності? Якою буде геомагнітна обстановка на новорічні свята, Різдво Христове, Старий Новий рік, Водохреще, а також в інші дні січня? Прогноз геомагнітних коливань на січень-2021 розповідає 1News.

Згідно з прогнозом, Сонце протягом усього січня піднесе кілька не дуже приємних сюрпризів. Невелика буря очікується вже до Різдва, а особливо неспокійно буде в 20-х числах місяця. Найсильніша магнітна буря випадає саме на Водохреще, 19 січня.

Знаючи прогноз активності Сонця, метеозалежні люди зможуть у певній мірі захиститися від негативного впливу магнітних бур і бути готовими до можливого погіршення самопочуття в період геомагнітних збурень. Майте на увазі, що Сонце мінливе, і прогноз магнітних бур може змінюватися.

Прогноз магнітних бур на січень 2021 року

Незначні магнітні коливання ув січні можливі 13, 18, 21, 22 числа.

Магнітні бурі у січні очікуються 5, 6, 17, 19, 20 числа.

Як захиститися від впливу магнітних бур

В період сильних магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також безпричинно виникнути занепокоєння, погіршитися настрій. Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, чіткіше відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

Для того щоб уникнути негативного впливу Сонця в період магнітних бур, не варто навантажувати себе надмірною фізичною роботою, слід більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також підтримувати правильний раціон харчування і дотримуватися питного режиму.

Джерело: Сьогодні

Back to top button