Цікаве

Магнітні бурі у листопаді 2020 року: прогноз

Не встигли ще відвирувати потужні жовтневі магнітні бурі, як листопад-2020 принесе на Землю чергові серйозні і тривалі геомагнітні шторми. Тож тенденція неспокійного в геомагнитном сенсі жовтня продовжиться.

Коли в листопаді 2020 року очікується прояв сонячної активності і серйозні магнітні бурі? 1News розповідає прогноз геомагнітних коливань на листопад

Знаючи прогноз активності Сонця, метеозалежні люди зможуть у певній мірі захиститися від негативного впливу магнітних бур і бути готовими до можливого погіршення самопочуття в період геомагнітних збурень. Майте на увазі, що сонце мінливе, і прогноз магнітних бур може змінюватися.

Прогноз магнітних бур на листопад 2020 року

Незначні магнітні коливання в листопаді можливі 1, 2, 7, 17, 18, 24, 25, 28 числа.

Сильні магнітні бурі в листопаді очікуються в період з 19 по 23 число. При цьому пік сонячної активності припадає на 20 листопада. Прогнозується, що в ці дні магнітна буря може досягти рівня G2.

Як захиститися від впливу магнітних бур

В період сильних магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також безпричинно виникнути занепокоєння, погіршитися настрій. Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

Для того щоб уникнути негативного впливу Сонця в період магнітних бур, не варто навантажувати себе надмірною фізичною роботою, слід більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також підтримувати правильний раціон харчування і дотримуватися питного режиму.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close