Цікаве

Магнітна буря накрила Землю на два найближчі дні

Найсерйозніша магнітна буря в січні 2020 хазяйнує на Землі у найближчі два дні. Сьогодні і завтра, 14 і 15 січня, вплив Сонця відчувається максимально, а потім геомагнітний сплеск піде на спад. Особливо обачними в цей період слід бути людям з підвищеною метеозалежністю, гіпертонікам і тим, хто має проблеми з серцево-судинною системою. Але поспішаємо заспокоїти, магнітна буря в середині січня буде не дуже сильною і навіть не досягне рівня G1, передає 1News.

Коли ще в січні 2020 року очікуються магнітні бурі і сплески сонячної активності? Читайте прогноз геомагнітних коливань на січень у нашій статті. Знаючи цю інформацію, метеозалежні люди зможуть вчасно відреагувати і захиститися від негативного впливу сонця на організм, а також будуть заздалегідь готові до можливого погіршення самопочуття під час геомагнітних збурень.

Прогноз магнітних бур на січень 2020 року

Отже, січень радує відносним спокоєм геомагнітної обстановки. Сонце потривожить нас лише кількома слабкими магнітними сплесками протягом місяця. Сила геомагнітних коливань в середині січня, 14 і 15 числа, невелика. А серйозні магнітні бурі в січні 2020 не прогнозують.

Однак майте на увазі, що геомагнітна обстановка може бути мінливою, а тому стежте за прогнозом магнітних бур, який ми періодично оновлюємо.

Як захиститися від впливу магнітних бур

У період магнітних бур навіть у здорових людей може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також погіршитися настрій без видимої причини. А ось люди, залежні від перепадів космічної погоди, чіткіше відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує гостріше: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з’являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов’язково тримайте під рукою необхідні ліки.

Джерело: Сьогодні

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close