Цікаве

Людство отримує космічні сигнали від уже загиблих цивілізацій

На думку американських вчених, розвинені цивілізації народжуються і вмирають з постійною періодичністю, інформує 1NEWS.

 

Але сигнали, які вони відправили коли-небудь, доходять до Землі навіть після їх смерті.

Фахівці підрахували, що сигнал, що йде з іншого боку Чумацького Шляху зі швидкістю світла, буде отримано землянами, коли невідома цивілізація вже перестане існувати.

Як відомо, людство шле сигнали в космос близько 80 років. За цей час радіохвилі покривають відстань 0,001 відсотка галактики. В такому випадку, ймовірність встановлення радиоволнового контакту зникаюче мала.

Астрономи впевнені, що сигнали, які посилає в космос «братами по розуму», рано чи пізно досягнуть Землі, але це будуть «листи мерців» – цивілізації, яка давно загинула.

Проте, пошук відповіді на подібні питання, вчені порівняли з пошуком пляшки з запискою, яку хтось залишив в піску на пляжі.

Експерти підрахували, що кількість сигналів з космосу повинна дорівнювати кількості розумних планет, навіть, якщо їх існування в даний момент під питанням.

Для цього людству потрібно більше дізнатися про свою власну довговічності, щоб пролити світло на цю важливу проблему.

Нагадаємо, вчені з Європейської організації з ядерних досліджень працюють над тим, щоб люди змогли потрапити в новий вимір. Йдеться про альтернативний всесвіт, про який все рідше говорять вчені, і фантазують представники поп-культури.

 

Останні новини

Back to top button