Цікаве

Любовний гороскоп на лютий 2020 року для всіх знаків зодіаку

Хто буде найвелелюбнішим знаком? Кому найбільше пощастить у коханні та стосунках? Які знаки зодіаку переживуть розчарування і розлуку? Розповідає 1News.

 • Овен

У лютому 2020 Овни почуватимуться впевнено і енергійно. Ваші почуття стануть більш різноманітні завдяки дружбі й спільним інтересам з партнером. Однак будьте обережні, тому що вашою любов’ю можуть маніпулювати з корисливою метою.

 • Телець

Розвиток любовних відносин у Тельців у лютому 2020 порадує своєю стабільністю і надійністю. Але на відміну від свого партнера, ви станете більш сентиментальні. Саме час помріяти про спільний дах або поповнення в родині.

 • Близнята

Представників знака Близнята чекають серйозні випробування і проблема вибору. У лютому 2020 на одну шальку терезів ляжуть почуття, а на іншій опиниться ваша кар’єра. Вам треба тверезо мислити і тримати під контролем емоції.

 • Рак

Ракам слід провести серйозну роботу щодо змінення себе і своїх принципів. Ваш партнер висловлюватиме якісь вимоги і невдоволення. Йому потрібна повага, обожнювання, подарунки й освідчення в коханні. Наприкінці місяця на вас чекає відлига у стосунках.

Любовний гороскоп на лютий

 • Лев

Представники знаку Лев будуть зачаровані харизмою своєї другої половинки. Щоб домогтися симпатії з її боку, скористайтеся своїм красномовством і вмінням переконувати. Не забувайте свої слова підкріплювати приємними презентами.

 • Діва

Представники знаку Діва в лютому 2020 через бажання порадувати об’єкт своїх симпатій і чимось його здивувати ризикують нарватися на несхвалення. Намагайтеся менше підлещуватися і миготіти перед очима, щоб не дратувати своєю нав’язливістю і демонстрацією почуттів.

 • Терези

Терези будуть задоволені своїм особистим життям, тому що вони зі своїм партнером будуть спільниками не тільки в прояві почуттів, а й в оцінці життєвих інтересів. Намагайтеся, щоб ваша робота і зайнятість не відривали вас від коханої людини.

 • Скорпіон

У лютому 2020 представники знака Скорпіон вийдуть на новий рівень стосунків зі своєю половинкою. Вас повністю захоплять любовні інтриги, еротичні фантазії, тонкі відчуття і хвилювання. Але не будьте занадто прямолінійні й наполегливі.

Любовний гороскоп на лютий

 • Стрілець

На початку лютого 2020 Стрільцями керуватиме авантюризм і бажання показати себе романтичним героєм. Однак намагайтеся тримати себе в руках і пам’ятати, що не завжди спонтанні вчинки викликають схвалення і симпатію оточення.

 • Козоріг

Щоб не втратити впевненість у собі та своєму партнерові, Козорогам доведеться запастися терпінням і не підганяти події. Будьте чуйні й обережні – ваша кохана людина потребує підтримки, але може бути надто запальною.

 • Водолій

Представникам знака Водолій саме час зробити вирішальний крок у розвитку любовних відносин. Швидше поринайте у вир пристрасті разом із вашим обранцем, не бійтеся нічого. Але будьте готові до його запитів і вчіться поступатися там, де це потрібно.

 • Риби

У лютому 2020 у Риб буде вдосталь шанувальників, інтриг і романтики. Постарайтеся не заплутатися у власних почуттях і не піти на повідку помилкових освідчень. А водночас не проґавте того, хто може стати вашим супутником на довгі роки.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close