Цікаве

Ляшко замурував вхід до ресторану «Слуги народу» (фото, відео)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко з групою однодумців обмалював ресторан депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка графіті. Зокрема, на головному вході до ресторану «Велюр» Ляшко з соратниками написали «Закон один для всіх».

Перед цим вони заблокували вхід до ресторану бетонними блоками та задули монтажною піною.

«Карантин, так карантин. Для всіх! А то мільйони бідують, а слуги жирують», – написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook, а також виклав відео цієї акції.

«Мільйони людей через карантин втратили роботу. А слуги, як вони себе називають «Слуги народу», а насправді вони слуги своєї зад..ці та слуги грошей. Оце дороге «гламурне гівно», яке називається «Велюр», вони для себе відкривають для того, щоб приходити сюди «жрать» і чай купувати по 500 гривень за чашку….Фермери не можуть продати за 3 копійки огірки, не можуть свою сім`ю прогодувати, а ця «сволота», яка називає себе слугами, жирують, тому що вважають українців за «лохів»…. Тому що якщо всі повинні сидіти на карантині, то всі – закон повинен бути один для всіх», – зазначив Олег Ляшко (лексика автора збережена – ред. 1News).

Зазначимо, що з ресторану ніхто не вийшов і не перешкоджав Ляшкові малювати на головному вході та закладати його блоками.

Нагадаємо, журналісти програми «Наші гроші» зафіксували, що протягом тижня, коли вся країна перебуває на карантині, ресторан, який належить депутату від «Слуги народу» Миколі Тищенку, продовжує працювати. Зокрема, журналісти зафіксували, як ресторан відвідували депутати та чиновники.

Сам Тищенко заявив, що ресторан не працює на приготування їжі, в ньому нібито працює оперативний штаб.

Жизнь проста. И вранье в этой жизни отлично продаётся. Я, конечно, прекрасно понимаю, что сейчас время «медиа-охоты»,…

Опубліковано Николаєм Тищенком Вівторок, 28 квітня 2020 р.

28 квітня в «Велюр» завітали представники поліції. На момент знаходження правоохоронців у ресторані відвідувачів не було. Поліцейські роз’яснили обмежувальні законодавчі норми у період карантину та взяли в адміністратора закладу зобов’язання щодо роботи таких установ тільки в онлайн-режимі.

Останні новини

Back to top button