Цікаве

Львівська дизайнерка виготовляє середньовічні маски від коронавірусу

Свої маски вона виготовляє із натуральної шкіри, шкірзамінника, EVA-foam та пап’є-маше

Дизайнерка Анастасія Марковська зі Львова робить середньовічні маски чумних лікарів.

Виготовляти їх почала під впливом поширення планетою коронавірусу, – інформує 1NEWS.

«Ідея пошити маску чумного лікаря в мене була вже давно, але все якось не складалося. Чомусь в моїй уяві, це мала бути саме дзеркальна маска. А тут прибирала вдома, знайшла в себе дзеркальну шкіру, карантин, тотальне поширення коронавірусі – і зрозуміла, що час настав. Дзеркальна маска була першою. Виставила її фото в соцмережі, багато хто захотів собі теж таких масок», – розповідає дівчина.

Днями вона разом із друзями влаштувала невелику прогулянку містом у масках чумних лікарів. Для рідкісних перехожих це стало справжньою атракцією в час карантину. Люди фотографувалися та цікавилися де можна дістати собі таку маску.

За освітою ландшафтний архітектор Анастасія Марковська давно вже займається лялькарством, а також є вільним художником та крафтером.

Свої маски вона виготовляє із натуральної шкіри, шкірзамінника, EVA-foam та пап’є-маше. В залежності від складності роботи та матеріалу на виготовлення одного свого творіння дизайнерка витрачає від 1 до 3 днів. «Очі» в масці вставляє із спеціального скла. Також у дзьобі є спеціальні отвори, щоб дихати.

Джерело: День

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close