Цікаве

Лікарі розповіли про користь для здоров’я холодної погоди

Австралійські медики розповіли про користь для здоров’я від холодної погоди. Наприклад, зниження температур на вулиці сприятливим чином позначається на роботі головного органу центральної нервової системи, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

За словами фахівців, більш низькі температури на вулиці роблять людей пригніченими, в результаті чого вони не прагнуть виходити з дому, що в корені неправильно. Насправді ж прогулянки несуть чимало переваг для здоров’я. Зокрема, дослідження австралійських вчених показали, що морози допомагають підвищити здоров’я мозку, а в літні періоди його активність погіршується. В експерименті після впливу прохолодної погоди люди краще запам’ятовували різноманітні факти, їх концентрація була поліпшена, що має відношення до більш розвиненого інтелекту.

Особи, які прагнуть схуднути, теж можуть отримати користь від зими. Суть в тому, що м’язи, які скорочуються при трясці, виділяють гормон іризин, який сигналізує жировим клітинам, що пора прискорювати обмін і виділяти тепло, що безпосередньо пов’язано з спалюванням калорій.

Холодна погода покращує зовнішній вигляд. Позитивний вплив низької температури пояснюється стресовим фактором, в результаті чого відбувається підвищення тургору шкіри, що сприяє розгладженню зморшок. Деякі шрами і почервоніння в цей період стають практично непомітними. Ще один позитивний вплив зими – уповільнення запальних процесів в організмі, що відноситься до численних захворювань, симптоми яких значно полегшуються.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close