Цікаве

Лікарі повідомили, що найбільше заважає схудненню

Сувора дієта та здоровий спосіб життя не є запорукою успішного схуднення, якщо при цьому ви перебуваєте в постійному стресі, інформує 1NEWS з посиланням на today.ua.

До такого висновку прийшли медики, довівши, що високий рівень стресу призводить до розвитку ожиріння.

Відзначається, що під час стресу в організмі різко підвищується рівень гормону кортизолу, який впливає на щитовидну залозу, що, в свою чергу, різко підвищує апетит і вкрай негативно впливає на обмінні процеси. Чим вище рівень стресу, тим повільніше працює щитовидна залоза, і тим гірше відбуваються жироспалювальні процеси. Також кортизол впливає на стимуляцію деяких відділів мозку під час сну, що може викликати підвищення синтезу греліну – гормону, який відповідає за голод. За словами дослідників, у цьому випадку люди починають переїдати.

Медики радять усім, хто хоче розпрощатися із зайвою вагою, уважно стежити за своїм емоційним станом. Якщо ви постійно піддаєте свій організм стресу, обов’язково зверніться до фахівців. Вони допоможуть вам подолати складний емоційний стан. Як стверджують експерти, тільки подолавши сильний стрес, можна замислитися про схуднення.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close