Цікаве

Лікарі порадили – які продукти треба вживати для оздоровлення нирок

Щоб в роботі нирок не було збоїв, важливо включати в раціон харчування продукти, які можуть покращувати стан ниркових тканин і підтримувати їх здорові функції, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Кріп. Один з кращих доступних продуктів для оздоровлення нирок і сечовивідних шляхів. Вживання кропу дає виражений сечогінний і спазмолітичний ефект, допомагає очищати сечовивідні шляхи від солі і піску, полегшує симптоми циститу і ниркової кольки. Для лікування зазвичай використовують насіння кропу.

Яблуко. Ці фрукти – натуральний діуретик, який захищає від застою рідин і допомагає запобігти розвиток сечокам’яної хвороби. Медики рекомендують щодня з’їдати одна-два яблука.

Груша. Відвар з сушених плодів, а також грушевий сік часто призначаються лікарями як сечогінний засіб при сечокам’яній хворобі. Груші активізують процеси виведення з організму уратів і оксалатів, що формують камені.

Лимон. Незважаючи на кислоту лимонний сік відомий своєю властивістю подщелачивать сечу і посилювати виведення солей сечової кислоти і оксалатів.

Кавун. Його м’якоть має виражену сечогінну дію і сприяє інтенсивному очищенню сечовивідних шляхів, солей і дрібних камінців. У той же час при спочатку нездорових нирках їсти кавун слід тільки після консультації з лікарем.

Огірок. Ще один чудовий представник загону доступних практично всім продуктів, що допомагають підтримувати здоров’я нирок. Завдяки вживанню огірків в організмі знижується рівень сечової кислоти.

 

 

 

 

 

Back to top button