Цікаве

Лікарі порадили – як зупинити погіршення зору

Мільйони людей у всьому світі страждають від серйозних проблем із зором. Можна зупинити погіршення зору, якщо дотримуватися простих порад спеціалістів, інформує 1NEWS з посиланням на opticlub.org.

Діти з перших місяців життя знайомляться з електронними пристроями, що в майбутньому може привести до виникнення рефракційної помилки.

З віком короткозорість та далекозорість сприяють розвитку серйозних захворювань очей. Що варто знати, щоб зберегти зір? Шкідливі звички Куріння негативно впливає на стан всього організму. Курці більше схильні до розвитку вікової дегенерації жовтої плями та катаракти, ніж люди, які ніколи не курили.

Правильне харчування Звісно, овочі не допоможуть вилікувати захворювання очей, або зупинити швидке прогресування погіршення зору. Однак, дефіцит вітамінів може порушити функцію сітківки.

Рекомендовано вживати в їжу яєчний жовток, листову зелень, жирну рибу, моркву, які містять речовини, необхідні для здоров’я органів зору. Відпочинок для очей Зір погіршується від перенапруження та тривалих стресів.

Варто регулярно робити вправи для розслаблення очних м’язів, а саме: дивитися вдалину, часто моргати, покласти долоню на закриті очі.

Окуляри з УФ-фільтрами Ультрафіолетові промені можуть пошкодити поверхню очей та його внутрішню структуру. Варто носити якісні окуляри з УФ-фільтрами в сонячну погоду.

Діагностика на ранній стадії розвитку захворювання, може допомогти вилікувати проблему та не допустити погіршення зору.

Ці поради дуже прості й не вимагають докладання значних зусиль. Дбайте про очі щоденно, щоб мати хороший зір.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close