Цікаве

Лідер організації «АвтоЄвроСила» спалив свій Land Rover на знак протесту (відео)

Лідер організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич, яка координує протести власників автомобілів на єврономерах, спалив свій автомобіль.  Відео він виклав на сторінці організації у Facebook.

«Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500 євро, дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто!», – написав Ярошевич.

На відео видно, як лідер «АвтоЄвроСили» обливає власне авто запальною сумішшю та підпалює. Ярошенко заявив, що хотів спалити машину під Верховною Радою, проте йому не дозволили цього зробити.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада підтримала закон щодо пільгового розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. На те, щоб «легалізуватися», «євробляхерам» дали 90 днів.

Також Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів, зареєстрованих в інших державах.

Закон посилює штрафи за порушення строків ввезення особистих автомобілів в митному режимі транзиту. Сьогодні за перевищення терміну більш ніж на 10 діб штраф становить 8,5 тис. грн, а за порушення термінів переміщення авто в митному режимі тимчасового ввезення – 17 тис. грн.

Тепер штраф в такому ж розмірі буде стягуватися тільки за перевищення терміну від 10 до 20 діб. Від 20 до 30 діб він складе 85 тис. грн, більше ніж на 30 діб (а також за втрату або розкомплектування транспортних засобів) – 170 тис. грн, або їх конфіскацію за рішенням суду. При цьому скасовано норму, яка дозволяла порушувати митні правила протягом року і залучатися до відповідальності лише один раз.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close