ЕксклюзивнеЦікаве

Лідер фракції «Слуга народу» тримає під робочим столом у Раді алкоголь (фото)

Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зберігає під робочим місцем у сесійній залі Верховної Ради пакунок з алкоголем. Це зміг зафіксувати кореспондент 1News 18 лютого.

Зокрема під столом Арахамії добре видно подарунковий пакет із пляшкою.

Звертаємо увагу, що минулого тижня лідер фракції «Слуга народу» заявив, що знає, хто такий пранкер Джокер.

«Це хороший хлопець… Це одна людина, не скажу, хто. Але він має відношення до «Слуги народу»», – заявив Арахамія.

В той же час він додав, що у нього в сесійній залі парламенту лежить пляшка віскі для Джокера. «У мене під сидінням в Раді лежить пляшка віскі – це для нього. Ми з ним домовилися, що коли зустрінемося, я йому її передам….Я його поважаю. Як тільки ця пляшка віскі пропаде, для вас це буде сигналом, що я нарешті побачився з Джокером», – зазначив Арахамія.

Тож ймовірно, що в пакеті, який зафіксував кореспондент 1News під столом Арахамії, і є та сама пляшка віскі.

Оскільки вона все ще стоїть у Верховній Раді, тож Арахамія все ще не зустрівся з Джокером.

Нагадаємо, Телеграм-канал «Джокер» став відомим завдяки тому, що його автор спілкувався з низкою народних депутатів від імені Генпрокурора Руслана Рябошапки.

13 лютого на цьому каналі з’явилось фото олігарха Ігоря Коломойського, який спить на дивані. Таким чином пранкер привітав бізнесмена з Днем народження.

Востаннє Джокер публікував переписку з директором НАБУ Артемом Ситником 17 лютого. З ним він спілкувався він імені лідера фракції «Голос» Святослава Вакарчука, який нібито натякає Ситнику, що у Верховній Раді є достатня кількість голосів за його звільнення з НАБУ. На це нібито Ситник відповідає, що його відставка «хріново по Україні вдарить».

Back to top button