Цікаве

Леді Гага презентувала кліп, знятий Тімом Бертоном

Леді Гага презентувала кліп, знятий Тімом Бертоном

Фото: instagram.com/wednesdaynetflix
Тім Бертон зняв кліп для співачки

Співачка приурочила нову електропоп-пісню до виходу другої частини Венсдей, де з’явилася в ролі наставниці академії Невермор.

Леді Гага випустила нову композицію The Dead Dance, що стала саундтреком до другої частини серіалу Венсдей. У проєкті співачка зіграла епізодичну роль – загадкову наставницю Розаліну Ротвуд.

Разом із треком вийшов і кліп, який зняв легендарний Тім Бертон. Це його перша музична робота за останні 13 років: востаннє він працював у 2012-му над відео для гурту The Killers.

У новому ролику Гага з’являється в моторошній атмосфері: співачка стоїть на стіні серед ляльок, які оживають у ритм музики. Згодом до неї приєднуються танцюристи в масках, створюючи темний і водночас гіпнотичний перформанс.

Раніше повідомлялося, що Леді Гага зробила історію – її безкоштовний концерт на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро зібрав близько 2,5 мільйона шанувальників.

Netflix показав Леді Гагу у серіалі Венздей

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp



ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button