Цікаве

Лайма Вайкуле: Я обожнюю Росію, але в Крим поїду після скасування санкцій

В російському парламенті вже запропонували заборонити Лаймі Вайкуле виступати в РФ

Співачка Лайма Вайкуле відповіла на хвилю обурення, що здійнялася в Росії після того, як артистка заявила, що ні за який гонорар вона не поїде до анексованого Криму.

Лайма пообіцяла виступити на півострові безкоштовно, але за однієї умови.

Про це повідомляє 1NEWS.

“У мене стільки друзів у Росії, я вчилася в Росії, я знаю мову і ніколи в житті не критикувала Росію, я її обожнюю. Я взагалі не лізу в політику. Щойно знімуть санкції, я одразу приїду в Крим із великим задоволенням, безкоштовно, і справа взагалі не в грошах”, – запевнила Вайкуле.

Попередню заяву артистки вже встигло прокоментувати кілька її колег. Так на бік виконавиці несподівано став Юрій Лоза. Він нагадав, що Вайкуле – громадянка Латвії, і її країна негативно ставиться до “приєднання” Криму.

“Нащо їй псувати стосунки зі своїми керівниками? Якби вона була росіянкою, ми мали би право щось говорити з цього приводу. Але вона мешканка іншої країни. Нащо її засуджувати? Не їде і не їде”, – зазначив Лоза.

А от чоловік співачки Валерії, продюсер Йосип Пригожин порадив Вайкуле до Росії більше не приїжджати і не заробляти тут, якщо вона вважає Росію “поганою країною”.

Як пише видання, співак Олег Газманов заявив, що з боку Вайкуле говорити таке “некрасиво”, адже “Росія їй все дала”.

В Раді Федерації вже запропонували заборонити Лаймі Вайкуле виступати в Росії. А ще артистку погрожують вкличити до так званого “кримського досьє” – переліку публічних осіб, що не визнають “приєднання” півострова до Росії. Нагадаємо, в нього вже перебувають, зокрема, Андрій Макаревич та Лія Ахеджакова.

Джерело: Таблоїд

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close