Цікаве

“Київстар” пропонує обміняти старі смартфони на нові зі знижкою

Щоб обміняти свій старий смартфон, треба відвідати один з фірмових магазинів Київстар та пред’явити телефон співробітнику магазину, котрий оцінить його вартість

“Київстар” запустив програму обміну старих смартфонів на нові зі знижкою.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Київстар першим серед мобільних операторів України запустив програму обміну старих телефонів на нові 4G-смартфони зі знижкою – Trade-in”, – йдеться у повідомленні.

Щоб обміняти свій старий смартфон, треба відвідати один з фірмових магазинів Київстар та пред’явити телефон співробітнику магазину, котрий оцінить його вартість. А купуючи 4G-смартфон, абонент отримає знижку у розмірі оціненої вартості старого девайсу. Також клієнти Київстар можуть оформити покупку з розстрочкою платежу, щоб сплатити різницю у вартості нового смартфону, розповіли в прес-службі.

За даними Київстару, у трійку найпопулярніших старих смартфонів, котрі були обміняні за період тестової роботи послуги, потрапили Samsung Galaxy J1 (2016), Samsung Galaxy J3 (2016) та Samsung Galaxy J5 (2016).

До списку ж найпопулярніших 4G-смартфонів, котрі в рамках програми купують клієнти, увійшли Samsung Galaxy J6, Xiaomi Redmi 6A та Samsung Galaxy A7.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close